Vyhľadávanie


Kontakt

HK Štart Trenčín
Dorky,ženy: Z. Rajnohová

Žiacke kategórie: R. Hurtoň, N.Gróf
www.
milujemhadzanu.banda.cz

Prípravka: K.Paulínyová

telefón
Rajnohová: 0905 735 068
Hurtoň: 0911 522 313
Paulínyová: 0908 773 999

E-mail: zdenarajnohova@azet.sk ...... hurtolro@mail.t-com.sk

Anketa

Budú ženy bojovať o vrchné priečky?

Dubajová bude hrať za Senec.

11.01.2013 09:08

 

Katarína Dubajová a DHC Sokol Poruba ukončili zmluvný vzťah, slovenská spojka prijala ponuku ŠKP Piccard Senec


 

Slovenská hádzanárska reprezentantka Katarína Dubajová bude môcť po dlhej pauze trvajúcej od záveru uplynulej sezóny opäť vybehnúť na palubovku v spoločnej slovensko-českej súťaži. Skúsená 34-ročná spojka, ktorá bola naposledy hráčkou úradujúceho českého majstra DHC Sokol Poruba, bude v kariére pokračovať v drese ŠKP Piccard Senec. 
 

 

"Predstavitelia Poruby dali súhlas na ukončenie zmluvného vzťahu s Dubajovou a my sme hráčku oslovili s ponukou na spoluprácu. Katarína ponuku prijala, zapojila sa do tréningového procesu pod vedením kouča Olšavského. Po dotiahnutí formalít súvisiacich s transferom sa stane oficiálne hráčkou nášho klubu. Verím, že sa jej bude u nás dariť k obojstrannej spokojnosti," informovala agentúru SITA manažérka Senca Dáša Škrípová. 

 

Katarína Dubajová v apríli 2012 predčasne ukončila svoje pôsobenie v družstve v DHC Sokol Poruba, ktorý posilnila pred začiatkom sezóny 2011/2012. Dvojnásobná najlepšia hádzanárka SR (2000 a 2001) si po pôsobení v Nemecku (Oldenburg), Dánsku (Frederikshavn, Horsens) a Česku (Poruba) zahrá v najvyššej domácej súťaži prvýkrát za iný slovenský klub ako HK Slovan Duslo Šaľa, v ktorom dlhé roky patrila medzi opory družstva. Okrem toho bola v minulosti hráčkou TJ Spoje Bratislava a TJ Slovan Modra. 

 

"Konečne si opäť zahrám, už som tomu ani neverila. Samozrejme, veľmi sa teším. Je tam aj trochu strachu, ale ten prejde. Ak všetko dobre pôjde a vybavia sa potrebné dokumenty, mohla by som za Senec nastúpiť už v túto sobotu v 13. kole WHIL práve proti Porube, ktorá s tým vraj nemá problém," uviedla pre SITA Dubajová, ktorá sa rozhodovala medzi ponukami Senca a Veselí nad Moravou. "Nebolo jednoduché sa rozhodnúť, ale musela som zobrať do úvahy, že už nie som sama, mám malého syna. Rodičia mi skôr prídu pomôcť do Senca ako do Veselí."