Vyhľadávanie


Kontakt

HK Štart Trenčín
Dorky,ženy: Z. Rajnohová

Žiacke kategórie: R. Hurtoň, N.Gróf
www.
milujemhadzanu.banda.cz

Prípravka: K.Paulínyová

telefón
Rajnohová: 0905 735 068
Hurtoň: 0911 522 313
Paulínyová: 0908 773 999

E-mail: zdenarajnohova@azet.sk ...... hurtolro@mail.t-com.sk

Anketa

Budú ženy bojovať o vrchné priečky?

Simonides končí vo funkcii generálneho sekretára SZH

26.02.2015 20:35

Meno jeho nástupcu ešte nie je známe.

 

Generálny sekretár Slovenského zväzu hádzanej (SZH) Martin Simonides končí k 28. februáru 2015 vo svojej funkcii, v ktorej pôsobil od januára 2011.
"Rozhodol som sa odísť zo SZH, kde som sa dohodol na ukončení môjho pôsobenia ku koncu februára. Chcem sa veľmi pekne poďakovať prezidentovi zväzu Jaroslavovi Holešovi za možnosť pracovať na tomto poste a reprezentovať slovenskú hádzanú doma i v zahraničí. Do budúcnosti jej prajem len to najlepšie. Myslím si, že slovenská hádzaná je na dobrej ceste a verím, že ďalšie úspechy sa dostavia v čo najkratšom čase," uviedol pri rozlúčke s pozíciou generálneho sekretára Martin Simonides, ktorý pred vyše štyrmi rokmi nahradil vo funkcii Janku Stašovú. 
Kam povedú Simonidesove najbližšie kroky, ešte nie je definitívne potvrdené. "Mám nejaké ponuky. Zatiaľ by som ich nekonkretizoval, vyjasní sa však už v najbližšom čase," dodal 36-ročný hádzanársky funkcionár a bývalý novinár. 
Pre Holešu nebolo rozhodnutie jeho najbližšieho spolupracovníka veľkým prekvapením. "Už nejaký čas naznačoval, že by chcel pokračovať v inej práci. Chcem mu poďakovať za odvedenú robotu, priniesol nový vietor a myslenie. Z môjho pohľadu boli štyri roky spoločnej cesty fajn," poznamenal prezident SZH. 
Meno nástupcu Simonidesa ešte nie je známe: "Je to otázka najbližších dní. Konkrétni kandidáti ešte nie sú, ale máme určité predstavy. Pracovná náplň generálneho sekretára sa zatiaľ rozloží na ľudí zo sekretariátu, ktorí to zvládnu," dodal Holeša.