Vyhľadávanie


Kontakt

HK Štart Trenčín
Dorky,ženy: Z. Rajnohová

Žiacke kategórie: R. Hurtoň, N.Gróf
www.
milujemhadzanu.banda.cz

Prípravka: K.Paulínyová

telefón
Rajnohová: 0905 735 068
Hurtoň: 0911 522 313
Paulínyová: 0908 773 999

E-mail: zdenarajnohova@azet.sk ...... hurtolro@mail.t-com.sk

Anketa

Budú ženy bojovať o vrchné priečky?

STARŠIE DORASTENKY

 

Víťazstvo v Šali, Česko-slovenský pohár budú hrať Trenčianky!!!!

 

HK Slovan Duslo Šaľa - HK Štart Trenčín: 34:19 (9:15)

 
   Posledný zápas v sezóne odohrali dorastenky u súpera v Šali. 
             Od začiatku stretnutia sme boli lepším družstvom na palubovke. Pripomínala som dievčatám aby si tento posledný zápas vychutnali, hrali jedna za druhú, aby ukázali na ihrisku nie len kolektívny herný výkon, ale aj radosť  z hry. V druhom polčase sme hrali ako z veľkej knihy, síce sme vyhrávali väčším rozdielom, dievčatá nepoľavili a skvelé publikum im pripravilo výbornú atmosféru.
Ďakujem dievčatám a gratulujem k úspešnej sezóne.

 

Zostava a góly: Rehušová, Hanzalíková:  Takáčová 3, Žitňanová, Minárechová,  Jašková 4, Matejíková, Zemanovičová 3, Rajnohová 8/1, Kostelná 9/1, Grófová , Mesárošová, Nosická 2, Marcineková, Nejedlíková 5. 
 

 

 

HK AS Trenčín - HK Slávia Partizánske: 41:20

 

 

Zostava a góly: Rehušová:  Minárechová 8/1,  Jašková 7/1, Matejíková 3/1, Rajnohová 1, Kostelná 2/1, Grófová 3, Mesárošová 6, Nosická 7, Marcineková 4. 
 

 

 

Vysoké víťazstvo nad ŠKP Bratislava

   HK AS Trenčín - ŠKP Bratislava: 31:14 (14:7)
 
  Staršie dorastenky odohrali v stredu stretnutie proti hráčkam z Bratislavy. Od začiatku zápasu si udržiavali, stupňovali svoje vedenie a súpera tak porazili    rozdielom triedy. Chcem sa dievčatám poďakovať za ich prístup a kolektívny výkon 
 
 
Zostava a góly: Rehušová, Hanzalíková, Polláková: Takáčová 3, Minárechová 2,  Jašková 1, Matejíková 2, Zemanovičová 1, Rajnohová 9, Kostelná 7/1,

Mesárošová 2, Nosická 2, Marcineková 2. 

 

 

 

Bezproblemové víťazstvo starších dorasteniek na domácej palubovke. 

 

 HK AS Trenčín - HC Tatran Stupava: 31:12 (12:7)

 

Hneď od začiatku zápasu domáce hráčky udávali tempo. Agresívna obrana nám zabezpečila vysoké víťazstvo, do zápasu sa bez problémov dostali všetky dievčatá, ktoré si zodpovedne plnili svoje úlohy.

HK: Hanzalíková, Rehušová - Takáčová 3, Nejedlíková 1,  Žitňanová 5, Ušiaková , Kostelná 2, Zemanovičová 3,  Rajnohová 4/3, Jašková 2, Minárechová 3, Nosická 6, Marcineková 2,

 

Trenčín - Šaľa 32:25 (16:14)

  
  Výborný zápas odohrali staršie dorastenky na domácej palubovke. V celkom vyrovanom stretnutí hlavne prvého polčasu, zvíťazili domáce hráčky rozdielom siedmych gólov. O výraznejšom víťazstve rozhodla posledná desaťminútovka  stretnutia.

 

 HK: Rehušová, Opátová,  - Nejedlíková 3,  Žitňanová 2, Ušiaková 1,  Kostelná 9/2, Zemanovičová 4,  Rajnohová 7/2, Jašková,Matejíková 1.

 

 

 ŠKP BA-Trenčín 23:33 (12:16)

 
  Staršie dorastenky po lepšom druhom polčase zvíťazili o desať gólov a zaťiaľ fyzicky neprehrali ani jeden zápas. Dievčatá gratulujem k víťazstvu.
 
   HK: Rehušová, Opátová,  - Nejedlíková 3,  Žitňanová 6, Ušiaková 3 ,  Kostelná 7/1, Zemanovičová 4, Takáčová 4, Rajnohová 6/2, Marcineková, Jašková.
 

 

 
   Prešov - Trenčín 16:28 (7:12) 

HK: Hanzalíková  - Nejedlíková ,  Žitňanová 6, Ušiaková 3,  Kostelná , Zemanovičová 4, Takáčová 9, Rajnohová 9/2, .

 

 

HK AS Trenčín - UDHK ŠG Nitra 27:16 (12:7)

  Začiatok zápasu vyšiel lepšie hostkám, Trenčianky sa nevedeli dostať do tempa až posledná desaťminútovka prvého polčasu bola trochu v tempe a patrila domácim.  Druhý polčas bol pohodlný a dievčatá svoj náskok zvyšovali. Výborný výkon podala brankárka Rehušová.

Trénerka: S výsledkom zápasu som spokojná, veľmi dobre sme bránili aj výkon brankárky bol dobrý. Skôr ma mrzí, že sme sa nepresadzovali z druhej vlny a problémy sme mali aj v útočnej fáze. Dievčatá však gratulujem k výhre.

HK: Rehušová - Nejedlíková 5,  Žitňanová 4, Ušiaková 1, Jašková 1, Kostelná 7/2, Zemanovičová 1, Takáčová 4, Rajnohová 4/1.

 

 

 Stupava -  HK AS Trenčín 25:31 (10:21)

    Ukážkový prvý polčas ukázali Trenčianky na palubovke v Stupave. Domácim sa mohla z toho miohla točiť hlava. Nezastaviteľná Nejedlíková, trestala domáce rýchlymi kontrami  a ostatné dievčatá jej asistovali. Druhý polčas si vybrali naše dievčatá slabú desaťminútovku a dovolili súperkám doslova zdramatizovať jasne vyhratý zápas. Nakoniec sa ale prejavila vyspelosť družstva a dievčatá zaslúžene vyhrali.

Trénerka: Pred zápasom som dievčatám vštepovala koncentráciu na celých 60 minút, nie na 40. Ale taká je hádzaná, aj napriek všetkému ma víťazstvo teší a dievčatám ďakujem. Svoje družstvo stabilne ťahajú Kostelná Katarína, ktorá ukazuje svoje herné kvality aj v družstve žien a Nejedlíková, ktorá hrá s veľkou chuťou a nasadením. Pochváliť musím aj výkon brankárok, chytali veľmi slušne.

HK: Hanzalíková, Opátová - Nejedlíková 7, Nosická 4, Žitňanová 1, Ušiaková , Matejíková 3, Jašková, Kostelná 8/2, Zemanovičová 3, Takáčová 4, Marcineková 1,

 

 

 

HK AS Trenčín - Iuventa Michalovce 28:22 (12:11)

     
       Kvalitný výkon podali v piatok v predohrávke staršie  dorastenky, ktoré porazili ťažkého súpera z východu. Zápas sa prelomil až v 16.minúte druhého polčasu, keď dievčatá odskočili od súperiek trojgólovým rozdielom. Víťazstvo sa už nepustili z rúk. 
 Dôvodom nášho víťazstva bol výnikajúci kolektívny výkon všetkých hráčok. 
 

HK: Rehušová, Opátová - Nejedlíková 6, Nosická 5, Žitňanová 1, Ušiaková 4, Matejíková, Rajnohová 5, Jašková 1, Chrastinová, Kostelná 6.

 

 
 

   MHK Bytča- HK Start Trenčín 28:29 (16:16)

 

      Prvým zápasom otvorili Trenčianky novú sezónu, Od začiatku stretnutia priebeh zápasu naznačoval kvalitný zápas. Družstvo Bytče nastúpilo so skúsenou kanonierkou z Whil Tatianou Gajdošíkovou a Kristínou Pastorkovou, ktorá tiež  hrá najvyššiu  súťaž. Aj napriek týmto hráčkam, mlade trenčianky dokázali zvíťaziť na palubovke síce tesním rozdielom, ale nebolo to úpne tak. V prvom polčase ukázala kvality Kostelná a v druhom Rajnohová, v závese Zemanovičová im pekne asistovala. V 27.minúte domáce prehrávali o 4 góly a škoda, že sme zahodili tutovku. Odskočili by sme na 5 gólový rozdiel. Dievčatá zvládli zápas výborne a ja môžem konštatovať, že sme vyhrali zaslúžene aj napriek všetkému.

HK: Hanzalíková, Opátová - Takáčová,Nosická 1, Žitňanová, Mesárošová, Nejedlíková 3, Marcineková, Zemanovičová 6, Ušiaková, Matejíková, Rajnohová 8,

Kostelná 11/3.